پورتال معاونت بهداشت - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا

tech

اخبار

آرشیو اخبار

 

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، کمیته بهداشت ، درمان و محیط زیست ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فسا با حضور نمایندگانی از معاونت بهداشت ، اورژانس پیش بیمارستانی ، هلال احمر ، شهرداری فسا ، اداره محیط زیست ، اتاق اصناف و میراث فرهنگی در سالن اجتماعات معاونت بهداشت تشکیل جلسه داد .

در این جلسه هماهنگی های لازم بین اعضای کمیته برای ارائه خدمات بهداشتی ،  پیش بیمارستانی ، درمانی و  شهری به شهروندان و مسافران نوروزی انجام شد .

مهندس کرمی منش مسئول واحد بهداشت محیط معاونت بهداشت در خصوص مصوبات این جلسه گفت : پس از هماهنگی ها و هم اندیشی هایی که بین اعضای حاضر در جلسه انجام شد مقرر گردید : جهت نظارت بر اماکن عمومی بین راهی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، بازدیدهای مشترکی با حضور کارشناسان بهداشت ، دامپزشکی ، محیط زیست و میراث فرهنگی و اتاق اصناف انجام شود و شهرداری فسا نیز در محدوده شهر فسا ضمن نظارت بر اماکن عمومی و پارکها نسبت به نصب سرویس بهداشتی در پارکهای فاقد سرویس بهداشتی اقدام  و بر نظافت آنها نیز نظارت نماید. همچنین مقرر شد تیم های امدادی هلال احمر و اورژانس پیش بیمارستانی در نقاط حساس شهرستان مستقر شوند تا در هنگام بروز حادثه به کمک حادثه دیدگان بشتابند.