پورتال معاونت بهداشت - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی فسا

tech

اخبار

آرشیو اخبار

 به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت ، معلولین ذهنی حرکتی و کودکان بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی به همراه پرستاران و مربیانشان توسط واحد مبارزه با بیماریهای واگیر در برابر آنفولانزا واکسینه شدند.

مهندس حجت ا.. ستوده کارشناس واکسیناسیون واحد مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشت در خصوص این خبر گفت : با توجه به شروع فصل پاییز و شیوع بیماری آنفولانزا ، حفاظت از افراد در معرض خطر ضروری می باشد که شامل بيماران ضعيف و ناتوان ، سالمندان (افراد بالاي 50 سال) ، ساكنين آسايشگاهها و كاركنان آن ،بيماران مبتلا به بيماريهاي مزمن (ريوي، قلبي عروقي، كليوي و متابوليك) ، كاركنان حرفه هاي پزشكي و بهداشتي، بالاخص افراد در تماس مستقيم با بيمار ، خانمهاي بارداري كه سه ماهة دوم و سوم حاملگي آنان مقارن با فصل شيوع آنفلوانزا است.

وی افزود : کارشناسان واحد مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشت با حضور در آسایشگاه معلولین بهزیستی فسا و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست خانه محبت ، 90 نفر از معلولین ذهنی – حرکتی و کودکان بی سرپرست تحت پوشش بهزیستی به همراه کارکنان شاغل در این مراکز را در برابر بیماری آنفولانزا واکسینه کردند.